Hallitus

STOYn hallitus vuonna 2016

Showing 10 items
NimiSähköpostiVirka tai tehtävä
Sort 
 
Sort 
 
Sort 
 
NimiSähköpostiVirka tai tehtävä
Anu Lastumäki anu.lastumaki (at) ymparisto.fi Varapuheenjohtaja 
Essi Keskinen essi.keskinen (at) metsa.fi Jäsen 
Jenni Westerlund jenni.westerlund (at) alleco.fi Tiedotusvastaava 
Jouni Leinikki jouni.leinikki (at) alleco.fi Puheenjohtaja, ESDP-edustaja 
Juho Lappalainen juho.lappalainen (at) helsinki.fi Taloudenhoitaja 
Jussi Roininen jtroininen (at) gmail.com Jäsen 
Kalle Virtanen kalle.virtanen (at) luksia.fi Jäsen, edustaja sukellusalan tutkintotoimikunnassa 
Petra Pohjola  Jäsenrekisterivastaava 
Roosa Mikkola roosamikkola (at) googlemail.com Kortitusvastaava 
Ville Peltokorpi ville.peltokorpi ( at ) helsinki.fi Sihteeri 
Showing 10 items
Comments